Softvér na analýzu - verzia pre univerzity Wildlife Acoustics Kaleidoscope PRO (1 ročná licencia)

Kód: KS-UNIV WA
€360 €300 bez DPH
Skladom (1 ks)

Táto verzia je dostupná len pre Bona fide univerzitné projekty. Licencia musí byť zakúpená na základe oficiálnej objednávky univerzity, ktorú požaduje spol. Wildlife Acoustic.

Unikátny softvér na identifikáciu druhov netopierov a zefektívnenie analýzy nahrávok ultrazvukových hlasov netopierov. Zahŕňa funkcie: klastrová analýza, automatická identifikácia netopierov, prehliadač, cloudové úložisko, analýza šumu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto verzia je dostupná len pre Bona fide univerzitné projekty. Licencia musí byť zakúpená na základe oficiálnej objednávky univerzity, ktorú požaduje spol. Wildlife Acoustic. Unikátny softvér na identifikáciu druhov netopierov a zefektívnenie analýzy nahrávok ultrazvukových hlasov netopierov. Zahŕňa funkcie: klastrová analýza, automatická identifikácia netopierov, prehliadač, cloudové úložisko, analýza šumu.  

Rýchlo identifikujte druhy a vytvorte vlastné klasifikátory. Kaleidoscope Pro dokáže v priebehu niekoľkých minút rýchlo analyzovať tisíce záznamových súborov. Tento softvér detekuje a identifikuje podobné vokalizácie a zoskupuje ich do klastrov. Táto inovatívna funkcia eliminuje hodiny únavného počúvania, čo uľahčuje skúmanie nahrávok, ich označenie a identifikáciu druhov. Kaleidoscope Pro môže tiež transformovať klastre na klasifikátory špecifické pre druhy - čo uľahčuje budúce identifikačné úsilie.

Okrem klastrovej analýzy Kaleidoscope Pro obsahuje klasifikátory netopierov s automatickou identifikáciou, ktoré naznačujú najpravdepodobnejší druh netopierov, ktorý sa v záznamoch nachádza. V súčasnej dobe vám Kaleidoscope Pro pomáha identifikovať druhy netopierov zo Severnej Ameriky, Veľkej Británie, Európy, Južnej Afriky a Neotropickej oblasti - vo vývoji je viac regiónov a druhov. Neustále pracujeme aj na zlepšovaní presnosti existujúcich klasifikátorov.

Na vizuálne skúmanie zvukových súborov obsahuje Kaleidoscope prepracovaný prehliadač, ktorý zobrazuje podrobnosti o každom zázname. Počúvajte alebo ukladajte súbory .wav, používajte pásmové filtre a upravte rýchlosť a amplitúdu prehrávania. Pri práci s netopiermi funguje prehliadač so záznamami v režimoch full-spectrum, time-expansion alebo zero-crossing a má ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu rýchlo identifikovať, kategorizovať a filtrovať údaje o netopieroch.

Cloudová databáza poskytuje rýchly a ľahký prístup ku všetkým meta údajom obsiahnutým vo vašich nahrávkach. Rýchlo vyhľadajte akúkoľvek kombináciu metadát. Pridajte vlastné polia a vytvorte vlastné projektové formuláre - ideálne pre štandardizované metaúdaje používané pre projekty a iniciatívy, ako je Severoamerický program monitorovania netopierov (NABat).

Funkcia Kaleidoscope Pro Noise Analysis vám umožňuje naskenovať dávku záznamov, analyzovať hlukové spektrum a generovať správu o hladinách hluku v súlade s rôznymi štandardmi. Analýza zahŕňa vážené merania SPL a SEL, ako aj analýzu tretieho oktávového pásma.

Kaleidoscope je podporovaný v systéme Windows 7, 8.1 a 10, Red Hat Linux a macOS 10.8 alebo novšom.

Product Code: KS

Softvér na analýzu Wildlife Acoustics Kaleidoscope Pro (1 ročná licencia pre univerzity)

Dodatočné parametre

Kategória: Rekordéry
Záruka: 2 roky
Výrobca: Wildlife Acoustic