Softvér na analýzu Wildlife Acoustics Kaleidoscope PRO (1 ročná licencia)

Kód: KS WA
€474 €395 bez DPH
Skladom (1 ks)

Unikátny softvér na identifikáciu druhov netopierov a zefektívnenie analýzy nahrávok ultrazvukových hlasov netopierov. Zahŕňa funkcie: klastrová analýza, automatická identifikácia netopierov, prehliadač, cloudové úložisko, analýza šumu.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátny softvér na identifikáciu druhov netopierov a zefektívnenie analýzy nahrávok ultrazvukových hlasov netopierov. Zahŕňa funkcie: klastrová analýza, automatická identifikácia netopierov, prehliadač, cloudové úložisko, analýza šumu.  

Rýchlo identifikujte druhy a vytvorte vlastné klasifikátory. Kaleidoscope Pro dokáže v priebehu niekoľkých minút rýchlo analyzovať tisíce záznamových súborov. Tento softvér detekuje a identifikuje podobné vokalizácie a zoskupuje ich do klastrov. Táto inovatívna funkcia eliminuje hodiny únavného počúvania, čo uľahčuje skúmanie nahrávok, ich označenie a identifikáciu druhov. Kaleidoscope Pro môže tiež transformovať klastre na klasifikátory špecifické pre druhy - čo uľahčuje budúce identifikačné úsilie.

Okrem klastrovej analýzy Kaleidoscope Pro obsahuje klasifikátory netopierov s automatickou identifikáciou, ktoré naznačujú najpravdepodobnejší druh netopierov, ktorý sa v záznamoch nachádza. V súčasnej dobe vám Kaleidoscope Pro pomáha identifikovať druhy netopierov zo Severnej Ameriky, Veľkej Británie, Európy, Južnej Afriky a Neotropickej oblasti - vo vývoji je viac regiónov a druhov. Neustále pracujeme aj na zlepšovaní presnosti existujúcich klasifikátorov.

Na vizuálne skúmanie zvukových súborov obsahuje Kaleidoscope prepracovaný prehliadač, ktorý zobrazuje podrobnosti o každom zázname. Počúvajte alebo ukladajte súbory .wav, používajte pásmové filtre a upravte rýchlosť a amplitúdu prehrávania. Pri práci s netopiermi funguje prehliadač so záznamami v režimoch full-spectrum, time-expansion alebo zero-crossing a má ďalšie funkcie, ktoré vám pomôžu rýchlo identifikovať, kategorizovať a filtrovať údaje o netopieroch.

Cloudová databáza poskytuje rýchly a ľahký prístup ku všetkým meta údajom obsiahnutým vo vašich nahrávkach. Rýchlo vyhľadajte akúkoľvek kombináciu metadát. Pridajte vlastné polia a vytvorte vlastné projektové formuláre - ideálne pre štandardizované metaúdaje používané pre projekty a iniciatívy, ako je Severoamerický program monitorovania netopierov (NABat).

Funkcia Kaleidoscope Pro Noise Analysis vám umožňuje naskenovať dávku záznamov, analyzovať hlukové spektrum a generovať správu o hladinách hluku v súlade s rôznymi štandardmi. Analýza zahŕňa vážené merania SPL a SEL, ako aj analýzu tretieho oktávového pásma.

Kaleidoscope je podporovaný v systéme Windows 7, 8.1 a 10, Red Hat Linux a macOS 10.8 alebo novšom.

Product Code: KS

Softvér na analýzu Wildlife Acoustics Kaleidoscope Pro (1 ročná licencia)

Dodatočné parametre

Kategória: Rekordéry
Záruka: 2 roky
Výrobca: Wildlife Acoustic