Búdka pre netopiere BNB Box ANS-6, drevobetón, do zatepľovacích systémov

Kód: ANS-6 BNB
Značka: BNB Box
€69,90 €58,25 bez DPH
Skladom (37 ks)

Navrhnuté odborníkmi. Búdka pre netopiere vhodná aj na zimovanie netopierov. Je ideálna na inštaláciu na fasády vyšších budov - do zatepľovacích systémov. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou. Materiál je nehorľavý, priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhnuté odborníkmi. Dvojkomorová búdka pre netopiere vhodná aj na zimovanie netopierov. Je ideálna na inštaláciu na fasády vyšších budov - do zatepľovacích systémov. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou. Materiál je nehorľavý, priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom.

Búdka ANS-6 sa inštaluje zapustením do izolantu úplne alebo čiastočne. Môže byť namontovaná aj na fasáde, vhodné je natrieť ju fasádnou farbou alebo aj omietkou. Pozor na orientáciu búdky - otvory musia byť vždy dole.


Čistenie a kontrola: bezúdržbové

Materiál: priedušný a extrémne odolný drevo-betón

Rozmery: 25 x 47 x 12 cm (š/v/h)

Vstupné otvory: 9 x 3 cm

Hmotnosť: 11 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Do zateplenia
Záruka: 2 roky
Materiál: drevobetón
Výrobca: BNB Box