Búdka pre netopiere BAT-MAN Multislot, drevo natural

Kód: MS3DN KO
Značka: BAT-MAN
€20,40 €17 bez DPH
Skladom (10 ks)

Búdka vhodná pre reprodukčnú kolóniu štrbinových druhov netopierov. Bola nadizajnovaná zvlášť pre druh uchaňa čierna (Barbastella barbastellus) ale radi ju využijú aj iné druhy, ktoré využívajú štrbiny. Búdka poskytuje bezpečný domov pre skupinku samíc s mláďatami. Môžete ju umiestniť na strom, dom, záhradný domček, či altánok. Špecifický dizajn neumožňuje búdku obsadiť vtákom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búdka pre netopiere BAT-MAN Multislot, drevo natural

Búdka vhodná pre reprodukčnú kolóniu štrbinových druhov netopierov. Bola nadizajnovaná zvlášť pre druh uchaňa čierna (Barbastella barbastellus) ale radi ju využijú aj iné druhy, ktoré využívajú štrbiny. Búdka poskytuje bezpečný domov pre skupinku samíc s mláďatami. Môžete ju umiestniť na strom, dom, záhradný domček, či altánok. Špecifický dizajn neumožňuje búdku obsadiť vtákom. Kedže všetky druhy netopierov na Slovensku sú zákonom chránené, minimalizujte ich rušenie. Búdka nie je ošetrená povrchovým náterom. Pre zabezpečenie dlhšej životnosti ju môžte natrieť vodou riediteľnou farbou, nie je to však nevyhnutné. Súčasťou búdky sú odporúčania kam búdku správne umiestniť.

Umiestnenie: Na strom alebo stenu budovy do min. výšky 3 m. Pred búdkou by mal byť otvorený priestor, nie je vhodné umiestniť ju do hustej koruny stromu.

Údržba: Búdka nevyžaduje čistenie – trus netopierov vypadáva spodnými štrbinami

Materiál: drevo

Rozmery: 15 x 50 x 18 cm (š/v/h)

Váha: 2.9 kg

Búdka pre netopiere BAT-MAN Multislot, drevo natural

Dodatočné parametre

Kategória: Na stromy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4 kg
Výrobca: BAT-MAN
Materiál: Drevo