Wildlife Acoustics SONG METER SM4 Acoustic Recorder

Kód: SM4
€1 008 €840 bez DPH
Skladom (2 ks)

Audio rekordér na vtáky Wildlife Acoustics SONG METER SM4 je osvedčený priemyselný zvukový záznamník pre voľne žijúce živočíchy, špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval kvalitné zvukové záznamy vtákov, žiab a iných zvukov zvierat. Nastavuje štandard pre akustické záznamníky zvierat.

Detailné informácie

Podrobný popis

Audio rekordér na vtáky Wildlife Acoustics SONG METER SM4 je osvedčený priemyselný zvukový záznamník pre voľne žijúce živočíchy, špeciálne vyvinutý tak, aby poskytoval kvalitné zvukové záznamy vtákov, žiab a iných zvukov zvierat. Nastavuje štandard pre akustické záznamníky zvierat.

Vďaka schopnosti ukladať terabajty dát a zaznamenávať ich v teréne po dobu niekoľkých mesiacov poskytuje SONG METER SM4 vedcom flexibilný nástroj na vykonávanie inventúry druhov, prieskumov prítomnosti / neprítomnosti, detekcie ohrozených druhov a monitorovania prírodnosti biotopov.

Prehľad: 
Vysoko kvalitné nahrávky
Maximálna detekcia a vernosť.

SM4 je vybavený dvoma zabudovanými mikrofónmi druhej generácie, ktoré vytvárajú nahrávky vyššej kvality ako predchádzajúce generácie mikrofónov SONG METER. Nízkošumové mikrofóny majú vynikajúci pomer signálu k šumu, takže zachytíte viac zvukov, na ktorých vám záleží.

Dvojkanálové nahrávanie
DVA KANÁLY PRE VIAC ZÁZNAMU FLEXIBILITY.
Využite výhody dvojkanálovej funkcie SM4, aby ste zabezpečili pokračovanie záznamu - aj keď je jeden mikrofón deaktivovaný poškodením spôsobeným divočinou. Nahrávajte stereofónne alebo mono pomocou zabudovaných mikrofónov alebo pripojte jeden alebo dva káblové mikrofóny alebo hydrofóny. Pridanie ďalších káblov k externému mikrofónu vám dáva možnosť zachytiť zvuk z ďalekej divočiny, ako sú vtáky v lesnom prístrešku alebo žaby v neďalekom rybníku.

Ľahko použiteľné plánovanie
VYBERTE SI ROZVRH ALEBO VYTVORTE VLASTNÉ VLASTNÍCTVO.
Aby ste mohli začať rýchlo, SM4 obsahuje ľahko použiteľné plány rýchleho spustenia, napríklad východ až západ slnka. Môžete tiež prispôsobiť svoje plány pre konkrétne potreby nahrávania zvuku z divočiny. Bezplatný softvér SM4 Configurator je možné použiť na konfiguráciu nastavení a plánov z počítača. Softvér SM4 Configurator tiež poskytuje možnosť bezpečnostného zámku, ktorá zabráni náhodným zmenám v nastaveniach nasadenia a nahrávania.

Veľká úložná kapacita
ZÍSKAJTE TERABYTY ÚDAJOV.

SM4 má dva sloty pre karty SD, ktoré prijímajú karty SDHC a SDXC. Keď je SM4 vybavený dvoma 1TB kartami, môže ukladať až dva terabajty dát.

Okrem toho môžete ušetriť miesto na karte pomocou kompresie W4V. Formát zdvojnásobí kapacitu vašich SD kariet bez znateľného zníženia kvality záznamu. Výsledné súbory W4V je možné otvoriť a / alebo previesť na nekomprimované súbory WAV pomocou bezplatnej verzie softvéru Kaleidoscope.

Vlastnosti:

 • Priemyselne štandardná rada vtákov, žiab a ďalších vokálnych zvukových rekordérov pre divokú zver, s viac ako 20 000 rodinnými rekordérmi SM4
 • Osvedčené a spoľahlivé, iba 0,64% rekordérov vyžaduje záručné opravy
 • 3-ročná záruka
 • Dizajn odolný voči poveternostným vplyvom vhodný do každého prostredia
 •  Kompaktný, 216 mm x 186 mm x 78 mm (8,6 "x 7,3" x 3,1")
 • Vstavaná technológia bezpečná proti poruchám a odolná voči chybám, vrátane dvoch flash kariet pre prípad zlyhania a rozsiahlej internej diagnostiky
 • Dva vstavané mikrofóny s nízkou úrovňou šumu umožňujú kvalitné stereofónne nahrávky
 • Flexibilné nastavenie zosilnenia a filtre horného pásma pre optimálny výkon v rôznych záznamových prostrediach
 • Zaznamenajte 510 hodín naplánovaných v priebehu mesiacov pomocou štyroch D článkov, 305 hodín pri NiMH batériách alebo ešte dlhšie pomocou externého napájania.
 • Vyberte si plán rýchleho začiatku alebo si jednoducho vytvorte vlastný
 • Silné filtre proti aliasu zlepšujú pomer signálu k šumu
 • Je schopný ukladať terabajty dát na dve karty SDHC / SDXC
 • Voliteľné káblové mikrofóny a hydrofóny
 • Príloha GPS vám umožňuje nastaviť dátum, čas a polohu pre viac rekordérov
 • Ušetrite miesto na karte pomocou kompresie W4V a zdvojnásobte kapacitu kariet SD bez toho, aby ste znížili kvalitu záznamu
 • Kompatibilný so softvérom Kaleidoscope Pro na rýchle skenovanie záznamov a hľadanie druhov, ktoré vás zaujímajú

 

Song Meter SM4 Acoustic Recorder
Product Code: SM4

Dodatočné parametre

Kategória: Rekordéry
Záruka: 2 roky
Výrobca: Wildlife Acoustic