Búdka pre sýkorky a vrabce BNB Box APK-2, drevobetón

Kód: APK-2 BNB
Tip
Značka: BNB Box
€36 €30 bez DPH
Skladom (27 ks)

Odolná a trvácna búdka vhodná pre druhy: vrabec domový, sýkorka veľká, sýkorka belasá, žltochvost domový a iné. Je vyrobená z ekologického drevobetónu bez povrchovej úpravy, aby bolo možné ju zapustiť do fasády. Predná stena je otvárateľná a teda kontrolovateľná, v prípade potreby sa dá búdka aj vyčistiť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolná a trvácna búdka vhodná pre druhy: vrabec domový, sýkorka veľká, sýkorka belasá, žltochvost domový a iné. Je vyrobená z ekologického drevobetónu bez povrchovej úpravy, aby bolo možné ju zamurovať do steny. Predná stena je otvárateľná a teda kontrolovateľná, v prípade potreby sa dá búdka aj vyčistiť. V prípade inštalácie na fasádu je potrebné natrieť ju farbou. Odporúča sa natrieť ju fasádnou farbou.

Búdka sa môže upevniť pomocou montážnych konzol na fasádu alebo sa zapustí do fasády, prípadne do zateplenia, musí sa však upevniť aj na pevnú časť muriva, teda nie len na polystyrén, či iný zatepľovací materiál. Používa sa pri modernizácii budov. Produkt má trvanlivosť desiatky rokov a je odolný voči poveternostným vplyvom.

Čistenie a kontrola: príležitostne je možné búdku čistiť cez predný odnímateľný panel, nie je to však nutné.

Rozmery: 36 x 16 x 22 cm (š/v/h)

Vstupný otvor: 3,5 x 4,5 cm

Materiál: priedušný a odolný drevobetón.

Hmotnosť: 8,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Pre sýkorky a vrabce
Záruka: 2 roky
Materiál: drevobetón
Výrobca: BNB Box
Počet hniezdnych komôr: 2