Pettersson u384 USB Ultrasound Microphone

Kód: U384 USB
€444 €370 bez DPH
Skladom (1 ks)

Ultrazvukový USB mikrofón na netopiere PETTERSSON u384 USB nastavuje nový štandard pre USB mikrofóny. Ponúka vynikajúcu citlivosť, nízku hladinu hluku, malé rozmery a veľmi nízku spotrebu energie - to všetko za dobrú cenu. Komponenty sú umiestnené v tenkom a odolnom hliníkovom kryte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Model u384 nastavuje nový štandard pre USB mikrofóny. Ponúka vynikajúcu citlivosť, nízku hladinu hluku, malé rozmery a veľmi nízku spotrebu energie - to všetko za dobrú cenu. Komponenty sú umiestnené v tenkom a odolnom hliníkovom kryte.

Rovnako ako známy mikrofón Pettersson M500-384, aj mikrofóny série u sú štandardné zariadenia na nahrávanie zvuku v systémoch Windows, OS X, Android, iOS a Linux. Rovnako sú kompatibilné s väčšinou bežných aplikácií a programov na nahrávanie zvuku. Naše mikrofóny sú prirodzene kompatibilné s našim vlastným softvérom BatSound a BatSound Touch. Medzi ďalšie odporúčané programy pre rôzne operačné systémy patrí Audacity (Windows, macOS, Linux), Ultrasonic Analyzer (iOS) a Bat Recorder (Android).

Skontrolujte kompatibilitu hardvéru / softvéru a či je podporované nahrávanie 384 kHz. Zistilo sa, že niektoré smartphony / tablety - najmä zariadenia nižšej triedy - nepodporujú zvuk USB pri frekvencii 384 kHz.

USB konektor na u384 sa pripája priamo do konektora USB-C a stáva sa malou a prenosnou záznamovou jednotkou. Na pripojenie u384 k zariadeniam s inými typmi konektorov USB alebo v prípade obmedzených priestorových podmienok zasunutím modulu u384 priamo do konektora USB môžete použiť predlžovací kábel a / alebo adaptér. Takéto káble a adaptéry musia mať povolené OTG.

Upozorňujeme, že smartphone na obrázku je zobrazený iba ako referenčný a nie je súčasťou modelu u384.

Parametre:

Váha: 25 g
Rozmery: 43 x 35 x 13
Mikrofón MEMS
Spotreba prúdu: 28 mA
Rozpätie frekvencíí: 1 kHz – 192 kHz
Formát nahrávania: 384 kHz/16bitov
Filter ozvien: áno

 Ultrazvukový USB mikrofón PETTERSSON u384 USB na netopiere

Dodatočné parametre

Kategória: Bat detektory Pettersson
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg