Ultrazvukový detektor na netopiere PETTERSSON D240x

€1 400 €1 166,67 bez DPH
Na objednávku do týždňa

D 240x: detektor s hetero-dynovacím systémom a systémom time-expansion (naťahovanie času). To všetko v tej istej veľkosti. D240x má aj manuálne a automatické spúšťacie módy s nastaviteľnou citlivosťou. Prístroj je schopný nahrávať netopierie hlasy aj automaticky na nahrávacie zariadenie (nie je súčasťou).

Detailné informácie

Podrobný popis

D 240x: detektor s hetero-dynovacím systémom a systémom time-expansion (naťahovanie času). To všetko v tej istej veľkosti. D240x má aj manuálne a automatické spúšťacie módy s nastaviteľnou citlivosťou. Prístroj je schopný nahrávať netopierie hlasy aj automaticky na nahrávacie zariadenie (nie je súčasťou). Maximálny čas nahrávania do internej pamäte je 3,4 s, je možné ho zmeniť na 1,7 s. alebo 0,1 s. Signál uložený so internej pamäte môže byť skúmaný pomocou heterodynovacieho režimu, čo poskytuje veľkú výhodu v teréne. Kvalita nahrávok je najvyššia a umožňuje plnú analýzu pomocou programu BatSound.

Dodatočné parametre

Kategória: Bat detektory Pettersson
Hmotnosť: 0.2 kg
Výrobca: Pettersson Elektronik AB

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie