Hmyzí domček SCHWEGLER s trstinou a ílom pre včely samotárky 19x29x15cm

Kód: 371-3 SW
Značka: Schwegler
€60 €50 bez DPH
Skladom (1 ks)

Vhodné pre včely samotárky či pre iný užitočný hmyz aj do bylinkovej špirály. Včely samotárky majú významný vplyv na opeľovanie užitočných i okrasných rastlín, opeľujú plody záhrad: kvety, ovocie a zeleninu. Včely samotárky nie sú agresívne a nevytvárajú roje. Veľmi často zostávajú verné dutinkám kde sa rozmnožujú po mnoho generácií. Pozorovať ich je zaujímavé pre deti aj dospelých. Tieto pokojné včely majú v tomto domčeku priestor na úkryt aj rozmnožovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vhodné pre včely samotárky či pre iný užitočný hmyz aj do bylinkovej špirály. Včely samotárky majú významný vplyv na opeľovanie užitočných i okrasných rastlín, opeľujú plody záhrad: kvety, ovocie a zeleninu.

Včely samotárky nie sú agresívne a nevytvárajú roje. Veľmi často zostávajú verné dutinkám kde sa rozmnožujú po mnoho generácií. Pozorovať ich je zaujímavé pre deti aj dospelých. Tieto pokojné včely majú v tomto domčeku priestor na úkryt aj rozmnožovanie.

 

Umiestnenie: Je vhodný na zabudovanie do múrika, bylinkovej špirály, alebo do steny terasového záhona. Vhodné do záhrad, parkov, na altánky, pergoly, steny, strešné záhrady. Neumiestnovať na vlhké a veterné miesto.

Čistenie a kontrola: nie je nutná

Materiál: drevobetónové teleso s vložkou z trstiny a ílu s pletivovou mriežkou

Farba: sivá / tehlová

Rozmery: 19 x 29 x 15 cm (š/v/h)

Hmotnosť: 7,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hmyzie domčeky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 7.6 kg
Výrobca: Schwegler
Materiál: Drevobetón