Búdka pre netopiere Schwegler 1FR do zateplenia drevobetónová

Kód: 750-6 SW
Akcia
Značka: Schwegler
€97 –23 % €75 €62,50 bez DPH
Skladom (10 ks)

Cena do vypredania zásob. Limitovaný počet kusov. Búdka pre netopiere ideálna na inštaláciu na fasády budov, do zatepľovacích systémov - pre stavebné firmy. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou (ak nie sú vhodné polystyrénové búdky). Materiál je priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búdka pre netopiere Schwegler 1FR do zateplenia drevobetónová

Búdka pre netopiere ideálna na inštaláciu na fasády budov, do zatepľovacích systémov - pre stavebné firmy. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou (ak nie sú vhodné polystyrénové búdky). Materiál je priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom.

Umiestnenie a inštalácia: Môže byť inštalovaná počas renovačných prác na stenách budov - buď zapustená do zateplenia, alebo čiastočne zapustená (na obr.), alebo zapustená v betóne (napr. do mostných konštrukcií). V prípade potreby môže byť búdka natieraná fasádnou farbou alebo omietkou. Vtáky tento typ búdky neobsadzujú.

Čistenie a kontrola: bezúdržbové

Materiál: priedušný a extrémne odolný drevo-betón

Farba: prírodná šedá, pretierateľná s priedušnou farbou

Rozmery: 20 x 47,5 x 12,5 cm (š/v/h)
Vstupný otvor: 15 x 2 cm 

Hmotnosť: 9,8 kg

Búdka pre netopiere Schwegler 1FR do zateplenia drevobetónová

Dodatočné parametre

Kategória: Do zateplenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.8 kg
Materiál: drevobetón
Výrobca: Schwegler
Materiál: Drevobetón