Búdka pre netopiere Schwegler 1FR, drevobetón, na fasády

Kód: 750-6 SW
Značka: Schwegler
€104,84 €87,37 bez DPH
Skladom (4 ks)

Cena do vypredania zásob. Limitovaný počet kusov. Búdka pre netopiere ideálna na inštaláciu na fasády budov, do zatepľovacích systémov - pre stavebné firmy. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou (ak nie sú vhodné polystyrénové búdky). Materiál je priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Búdka pre netopiere ideálna na inštaláciu na fasády budov, do zatepľovacích systémov - pre stavebné firmy. Je vhodná zvlášť pri zatepľovaní minerálnou vlnou (ak nie sú vhodné polystyrénové búdky). Materiál je priedušný a odolný drevobetón. Je veľmi pevný a zabezpečuje vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť búdky. Búdka je bezúdržbová, samočistiaca, pretože prípadný trus vypadne samospádom.

Umiestnenie a inštalácia: Môže byť inštalovaná počas renovačných prác na stenách budov - buď zapustená do zateplenia, alebo čiastočne zapustená (na obr.), alebo zapustená v betóne (napr. do mostných konštrukcií). V prípade potreby môže byť búdka natieraná fasádnou farbou alebo omietkou. Vtáky tento typ búdky neobsadzujú.

Čistenie a kontrola: bezúdržbové

Materiál: priedušný a extrémne odolný drevo-betón

Farba: prírodná šedá, pretierateľná s priedušnou farbou

Rozmery: 20 x 47,5 x 12,5 cm (š/v/h)

Vstupný otvor: 15 x 2 cm 

Hmotnosť: 9,8 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Do zateplenia
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9.8 kg
Materiál: drevobetón