Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

AKTUALITY

arr3Prispôsobili sme web smartfónomStále častejšie sa k nám pripájate z rôznych mobilných zariadení a preto sme sa rozhodli prispôsobiť... arr3Úprava mriežokNašu ponuku sme rozšírili o úpravu mriežok HACO pre dážďovníky a netopiere. Tieto mriežky sa... arr3Nový typ búdok pre netopierePripravili sme pre Vás nový typ búdky z XPS polystyrénu. Je vhodný do zateplenia i na povrch...

TOVAR V AKCII


O NÁS
Kto sme?

Sme malá rodinná firma z Bardejova s veľkým poslaním - tvoríme biotopy pre život. Navrhujeme a vyrábame búdky pre vtáky a netopiere, špecializujeme sa na búdky zabudovateľné do zateplenia, ale ponúkame aj búdky pre rodinné domy a do záhrad. Ponúkame produkty, ktoré umožnia život rôznym užitočným živočíchom v našom okolí - nielen vtákom a netopierom ale aj čmeliakom, včelám samotárkam, ježkom či veveričkám. Dizajn vlastných výrobkov vychádza z našich mnohoročných skúseností s týmito fascinujúcimi tvormi. Sme tiež distribútorom rokmi overenej nemeckej spol. SCHWEGLER a ponúkame aj vybavenie pre zoológov - ultrazvukové bat-detektory a siete na odchyt. 

 BAT-MAN team: