Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
 

Úvod » Búdky a hniezda pre vtáky » Hniezdna búdka pre vtáky Schwegler 17C na fasádu dvojkomorová pre dážďovníky


        

Hniezdna búdka pre vtáky Schwegler 17C na fasádu dvojkomorová pre dážďovníky

Na fasádu

skladom

 

Číslo produktu: Z 607-3 SW
EAN kód: 4010423006073
Cena bez DPH: 100,00 EUR
Cena s DPH (20 %):
120,00 EUR

Táto dvojkomorová búdka je rozšírená verzia osvedčenej jednokomorovej búdky Swift box č.17, ktorá sa úspešne používa po desaťročia vo všetkých druhoch stavebných projektov.

Tento model má dve nezávislé hniezdne komory pre dve dážďovničie rodiny a má veľmi jednoduchú inštaláciu. Ľahký hniezdny box z betónu a rastlinných vlákien je vhodný na inštaláciu na vonkajšie steny budov všetkého druhu, vrátane rodinných domov, priemyselných objektov, kostolov, cestných stavieb, stien alebo dokonca útesov. Dve upevňovacie konzoly a skrutky / hmoždinky sú zahrnuté v dodávke.

Umiestnenie:

Umiestnite pod strechu alebo na fasádu, aspoň do výšky 5m. Minimálna výška umiestnenia 5 - 7 m nad zemou. Je potrebné zabezpečiť voľný prístup pre vtáky k vletovému otvoru. Inštalácia niekoľkých búdok na budove pomôže rýchlej tvorbe kolónií. Overte bezpečné držanie búdky po inštalácii.

 

Čistenie:

Čistenie je jednoduché a pohodlné, ale nie je nevyhnutné. Box je možné ľahko otvoriť otáčaním kruhového vstupného otvoru, vstupný otvor otočením o 90 ° do vertikálnej polohy ľahko odnímeme. Vtáčie hniezda sú vždy umiestnené v najtemnejšom kúte búdky, tak ďaleko od vstupného otvoru ako je to možné.

 

Maľovanie:

Búdku je možné natrieť tak, aby zodpovedala fasáde objektu na ktorý ju umiestňujeme - je veľmi dôležité zabezpečiť, aby sa vždy použili farby, ktoré sú priepustné pre vzduch.

 

Vhodné umiestnenie:

Na fasádu alebo pod strechu stavieb všetkého druhu, napr. domov, priemyselných stavieb, kostolov, cestných stavieb, múrov a podobne. Ak je to možné treba sa vyhnúť ploche na celodennom slnku.

 

Materiál: Priedušný a extrémne odolný drevobetón. Životnosť niekoľko desiatok rokov.Pozinkované spojovacie prvky, konzola.


Farba: šedá bez náteru (iná farebná úprava dohodou)


Rozmery: Vonkajšie rozmery búdky: Výška: 15 cm x hĺbka 15 cm x dĺžka 66 cm (bez konzoly)


Rozmery komory: 2 komory každá o rozmere: 14 x 14 x 30 cm

Vstupný otvor: 2 x oválny vstup


Hmotnosť: 5,5 kg

Výrobca: Schwegler